Wszechnica edukacyjna

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Koniec narzekania to początek działania – jak motywować współczesne dzieci?”-  25 października b.r. o godz. 18:00.

Wykład poprowadzi Agnieszka Magdar –  nauczyciel, coach,  trener rozwoju osobistego, efektywnej nauki i motywacji. Praktyk koncepcji edukacyjnych – POZASCHEMATEM i Świadomego Rodzicielstwa w Instytucie Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji Magdaleny Wiatrowskiej, Certyfikowany Edukator Rodzicielstwa Pozytywnej Dyscypliny. Promotor metody wychowawczej Connect & Follow – połączenie i podążanie oraz owocnych relacji opartych na dialogu i świadomym rodzicielstwie. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, rodziców, dzieci i nastolatków.

Nieustannie rozwija swoje kompetencje, gdyż wie, że relacja rodzic - dziecko jest najsubtelniejszym i jednocześnie najmocniejszym fundamentem naszej egzystencji na Ziemi, gdyż od niej zależy czy człowiekowi w życiu będzie się żyło się  ,,jakoś tam’’ czy będzie w nim obecna jakość. Budzi rodziców do odkrywania potencjału swoich dzieci zapisanych w ich esencji oraz uczy ich możliwości połączeń z nimi. Pokazuje, jak przez świadomość można być jeszcze lepszym rodzicem.

„Kto pracuje i wychowuje dziś dzieci – młodzież  to wie jakie to wyzwanie, aby zachęcić młode pokolenie do działania i współpracy na polu edukacji. Na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że dzieci są leniwe i bardzo niechętne, jednak pod oporem, buntem, negacją kryje się nie tylko bardzo ważny przekaz jaki chcą tym zachowaniem wypowiedzieć, ale też klucz dostępu do ich potrzeb i mocy jaką w sobie mają, która czeka tylko na pozwolenie do działania i eksplorowania.

Jak do nich dotrzeć i w naturalny sposób uruchomić w nich potrzeby rozwoju i wzrostu? Jak obudzić w nich poczucie sprawstwa i odpowiedzialności do działania?

Zapraszam serdecznie na spotkanie, na którym pojawią się odpowiedzi na powyższe pytania  i zaprezentowane zostaną skuteczne metody oddziaływania – wspierania dziś dzieci i młodzieży w ich rozwoju i edukacji.

Agnieszka Magdar

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Microsoft Forms:

.