Wszechnica edukacyjna

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Cyberzaburzenia u dzieci - co powinni wiedzieć rodzice. Domowa profilaktyka cyberuzależnień".

Wykład w formie on-line odbędzie się 14 czerwca b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi prof. Mariusz Jędrzejko – pedagog społeczny i specjalny, socjolog. Terapeuta uzależnień w nurcie eklektycznym, ekspert w dziedzinie cyberzaburzeń – twórca pierwszej polskiej klasyfikacji cyberdisorder. Dyrektor Naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej, kieruje radą programową Fundacji Bonum Humanum

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: kskrzypczak@um.warszawa.pl do 11 czerwca b.r.