Wszechnica edukacyjna

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt.

O co Ci chodzi? Jak lepiej mówić i lepiej słuchać, żeby się lepiej rozumieć?

-  17 stycznia b.r. o godz. 18:00.

Wykład poprowadzi Dawid Bałutowski, psycholog, certyfikowany trener pracowników Oświaty, przedstawicieli biznesu i trenerów, coach.

Specjalista z zakresu komunikacji interpersonalnej, umiejętności liderskich i budowania zespołu, motywowania, mediacji i rozwiązywania konfliktów, asertywności, technik radzenia sobie ze stresem, profilaktyki wypalenia zawodowego, treningu interpersonalnego, aktywnych metod nauczania, motywowania, szkoleń trenerskich. Autor wielu autorskich programów rozwojowych, w tym projektu „8 filarów mądrego życia”.

Autor książek: „Jak oglądać filmy z młodzieżą. Film fabularny w psychoedukacji, terapii, profilaktyce”, "O co Ci chodzi? Praktyczny przewodnik po komunikacji interpersonalnej".

Zagadnienia, które zostaną podjęte podczas wykładu:

• Dlaczego komunikacja to najważniejsza kompetencja interpersonalna?
  • Czym jest model F.S. Von Thuna i jak czyni nasze życie prostszym?
  • Dlaczego z niektórymi tak łatwo, a z innymi tak trudno nam się porozumieć?
  • Jakie cztery płaszczyzny zawiera każdy komunikat?
  • Co tak naprawdę słyszymy - analitycy, relacyjni, autoprezentacyjni i komendanci - cztery typy słuchaczy.
  • Jak lepiej się dogadywać z dzieckiem, partnerem i współpracownikiem?

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Microsoft Forms:

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 14 STYCZNIA