Nieodpłatne zajęcia na temat psychologii związków i rodziny w ramach projektu "Ta Szansa dla rodzin"

Szanowni Państwo,

już w marcu ruszamy z ofertą nieodpłatnych zajęć na temat psychologii związków i rodziny w ramach projektu "Ta Szansa dla rodzin" kierowanego do rodziców z Targówka. Projekt jest współfinasowany przez Miasto st. Warszawa, OTTRAD Szansa Targówek i naszą Fundację "Rozwód?Poczekaj!".
Z wyjątkiem warsztatów dla par, we wszystkich pozostałych zajęciach można wziąć udział zarówno w parze jak i w pojedynkę.

Cykl wykładów i warsztatów online (zoom):

• 04 marca, czwartek, 17.30 „Siedem zasad udanego związku wg Gottmana”
  • 11 marca, czwartek, 17.30 „Style przywiązania a budowanie związków uczuciowych w dorosłości”
  • 18 marca, czwartek, 17.30 „Języki miłości w praktyce związkowej”
  • 25 marca, czwartek, 17.30 „Gry psychologiczne w związku i rodzinie”
  • 08 kwietnia, czwartek, 17.30 „Jak się dobrze pokłócić?”
  • 15 kwietnia, czwartek, 17.30 „Trudne emocje rodziców i dzieci”
  • 22 kwietnia, czwartek, 17.30 „Wewnętrzne dziecko w związku uczuciowym”
  • 29 kwietnia, czwartek, 17.30 „Wysoka wrażliwość w związkach”

Ponadto planujemy formy warsztatowe:

• Warsztaty dla ojców” – 12 marca,16.00 i 14 marca 10.00 (dwie części)- w formie online.
  • Pozostałe warsztaty mamy nadzieję przeprowadzić w formie stacjonarnej w małych grupach, o ile pandemia pozwoli! Jeśli nie - podzielimy je na mniejsze godzinowo części i przeniesiemy do internetu:
  • Warsztaty dla par „Porozumieć się w związku” – 25 kwietnia, 9.30-17.00 - tu zapraszamy tylko pary rodziców.
  • Pozostałe warsztaty – terminy podamy wkrótce:
  • „Walizki i plecaki – wzorce rodzinne w dorosłych związkach”,
  • „Witajcie w swojej bajce – o skryptach życiowych i o tym, jak decydujesz się przeżyć swoje życie”,
  • „Jak wzmacniać swoją odwagę w podejmowaniu wyzwań życiowych”,
  • „Rozwód? – i co dalej? – warsztaty dla osób po rozstaniach”.

Konieczne zapisy - przez formularz online:

Dodatkowo, dla mieszkańców Targówka rewitalizowanego mamy w ofercie:
  • Konsultacje psychologiczne i coachingowe indywidualne,  dla rodziców oraz dla par z Targówka (nieodpłatne) – online.
  • Grupa wsparcia dla kobiet i mężczyzn po rozstaniu/ w sytuacji okołorozwodowej (będących rodzicami) – nieodpłatna.
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z przedszkoli i żłobków Targówka!

Zespół Fundacji "Rozwód?Poczekaj!"

Państwa dane osobowe (nazwisko, mail) są przez naszą Fundację przetwarzane jedynie w celu realizacji zadań, w których zdecydowaliście się uczestniczyć lub w celu informowania o ofercie Fundacji, o ile wyraziliście wcześniej na to zgodę. Macie prawo dostępu do swoich danych w celu ich sprostowania, usunięcia lub wycofania wcześniejszej zgody na ich przetwarzanie. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych).