Innowacje

Podobny obraz

W naszym przedzkolu pracują nauczyciele z pasją, partnerzy w relacjach, mentorzy zachęcający
i wspomagających wychowanków w rozwoju. Są autentycznymi autorytetami, którzy czują, że mogą być prekursorami zmian.

Innowacyjni nauczyciele, edu- kreatorzy, super-edu-zmieniacze!

Są autorami innowacji pedagogicznych, które są wdrażane podczas codziennej pracy z dziećmi.

Opisy naszych działań w zakladkach.

I. Innowacja "Move to learn" mgr Małgorzata Wielądek

II. Innowacja "Bezpieczne przedszkole"

III. Innowacja "Kiedy się brudzimy, to dobrze się bawimy"

IV. Innowacja "Tuputan - zabawy, tańce i tupanie na dywanie"