Biegi i Marsze Przełajowe z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Zapraszamy mieszkańców Targówka do wzięcia udziału w "Biegach i Marszach Przełajowych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości”. Impreza odbędzie się 9 listopada 2019 roku. Miejscem zbiórki wszystkich zawodników będzie polana przy Grodzisku w Lesie Bródnowskim (wejście od ul. Malborskiej). Startujemy o godzinie 10:00.

Zapisy odbywają się poprzez stronę http://bit.ly/Bieg_niepodleglosci

Szczegółowe informacje zawarte są na powyższej stronie.

Dla seniorów przygotowany zostanie Nordic Walking w wersji rekreacyjnej - "Maszeruję Kibicuję".

Wszyscy uczestnicy otrzymają "pakiety startowe", dostępna będzie gorąca zupa, która wzmocni każdego biegacza. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Oświadczenia do pobrania:

Dorośli - /fileget/oswiadczenie-dorosli.docx