PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ''JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK, NARYSUJĘ DOMEK, KWIATEK"

„Jestem sobie przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Szanowni Państwo,

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Dzieci

serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie. Dotarło do nas 38 prac z 23 przedszkoli z całej Polski. Wiele radości, wzruszeń przy otwieraniu kopert, tworzeniu wystawy, podziwianiu Waszych dzieł!

Wszystkie prace zostały umieszczone na wystawie w Galerii Przedszkolaka
w Przedszkolu nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, stworzonej
z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Długo się zastanawiałyśmy nad przyznaniem nagród. Szczerze…

Podjęłyśmy decyzję, że WSZYSTKIE dzieci biorące udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jestem sobie przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek” otrzymują WYRÓŻNIENIA. Wszyscy na to zasłużyliście, prace są piękne, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju!

Serdecznie gratulujemy pomysłów, zapału, chęci, inwencji twórczej!

Z najlepszymi życzeniami i podziękowaniami

Organizatorzy konkursu

Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

Małgorzata Wielądek, Paulina Filipczyńska, Iwona Bednarowicz, Katarzyna Kasparek

PS. Dyplomy dla przedszkoli i dzieci biorących udział w konkursie zostaną przesłane pocztą już na dniach!

Warszawa, 13 grudnia 2018 r.