Wszechnica edukacyjna

w dniu  05 marca 2018 r. o godz. 17:30

w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy,

ul. Kondratowicza 20

nt. "Dlaczego kreatywność jest ważniejsza niż inteligencja”

Wykład poprowadzi prof. dr hab. Jan Fazlagić - profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pełnomocnik Rektora ds. Projektów i Rozwoju AFIB Vistula. Ekspert od zarządzania szkołą, edukacji, innowacyjności w oświacie oraz zarządzania kapitałem intelektualnym, marketingu i projektowania usług; jeden z prekursorów Knowledge Management w Polsce. Autor książki KREATYWNI W BIZNESIE (Poltext 2015). Współpracuje od niemal 15 lat z wieloma samorządami, ośrodkami doskonalenia nauczycieli szkoląc kadrę kierowniczą w oświacie. Współautor wielu ekspertyz dla firm i instytucje sektora publicznego. Stypendysta dwóch prestiżowych stypendiów Fulbright Senior Scholarship (2006-2007) oraz Marie Curie Research Fellowship (2002-2003). Autor dziesięciu książek i ponad 250 artykułów naukowych i popularnonaukowych. Od 2009 roku organizuje konferencje z cyklu „Innowacyjne zarządzanie w oświacie”.

Podczas wykładu prof. Jan Fazlagić wyjaśni istotę kreatywności oraz różnice między kreatywnością a inteligencją. Wskaże jak mierzyć kreatywność oraz przestawi wnioski wypływające z analizy życiorysów kreatywnych osób.

Na życzenie Słuchaczy wystawiane są zaświadczenia uczestnictwa w wykładzie.